Hakkımızda

HİKAYEMİZ
İlk ve Tek Kuralımız; Siz Değerli Misafirlerimizin, Memnuniyetidir.

Ben Metin Zor , olarak 6 yaşında Trabzon’da Yonga ilçesinde babamın aynı zamanda ustamın fırınında Yonga çevresi yakın çevrelerdeki bakkallara ekmek taşıyarak başladım. 25 yaşında Trabzondan göç edip İstanbul Ümraniye Tepeüstü poyraz caddesi girişinde annem, babam ve kardeşlerimle birlikte 6 masa, 24 sadalye ile Trabzon yöresel pide yapımına başladık. 1999 yılında artık daha fazla tanınmış ve siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için 50 Metre ileride cami karşısına taşındık.

2003 yılında babamız ve aynı zamanda ustamız olan Ahmet Zor ‘u kaybettik, bu acı kaybımızdan sonra biz 3 kardeş ben Metin Zor; kardeşlerim Çetin Zor ve Cemil Zor ile birlikte baba yadigarı ve mirası olan Lider Pideyi büyütme kararı aldık, 2008 yılında poyraz caddesi üzerinde ikinci dükkanı ve bir sonraki yıl yani 2009 yılında, Trabzon parkta üçüncü dükkanımızı siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk. 2019 yılında daha iyi hizmet verebilmek adına kardeşlerim ile ortaklığa son vermiş, tarafıma kalan poyraz caddesi no 36 da yoluma Mz Lider Pide olarak devam etmekteyim. Kardeşlerim Çetin ve Cemil Zor’a adımıza ve markamıza hizmetlerinin hakkını vereceklerinden eminim ve sonsuz başarılar dilerim.

Trabzon pidesin de marka ismi olan Lider pide lezzeti ve sunumu, Metin Zor Lider Pide olarak devam etmektedir. Bizim ilk ve tek kuralımız siz değerli müşterilerimizin duygu ve düşünceleridir.

Metin Zor

İletişim

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm soruları iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.